title

EGEBAUER:

Egebauer “doğadan aldığı güçle “belirlemiş olduğu misyon doğrultusunda doğaya ve yaşam kaynağına önem verir, kaliteyi yaşam felsefesi olarak benimser ve sürekli gelişmeye açıktır. İleri teknolojiyi kullanır, uluslararası standartta üretim yapar, doğa dostu ürünler geliştirir.

2019 yılında Egebauer çatısı altında faaliyete başlayarak, Doğayı koruyan ve yaşamı değerli kılacak ürünler geliştiren şirket, uluslararası ortakları ile yaşamı anlamlı kılmak için yeni ve doğa dostu ürünler geliştirmekte ve pazarlamaktadır.
Naturgreen , Egebauer şirketinin tescilli ürünü olup , tabiatın yaşamına değer katan %100 natural  bitki besinidir.

 

VİZYONUMUZ:

Doğa ve yaşamı değerli kılacak süreçlerin içerisinde olarak sürdürülebilir ve yenilikçi teknolojik çözümler sunmak.

 

MİSYONUMUZ:

Doğanın yaşamsal döngüsüne katkı sağlayacak sürdürülebilir ürünler geliştirmek.

 

DEĞERLER:

İNSAN MUTLULUĞU

İnsan Mutluluğunun yaşamın kalitesi ile paralel olduğunu biliriz. Çalışanlarımızın bilgi ve yetkinliklerinin müşterilerimizin mutluluğuna yansıdığını, İnsana saygı kavramının bu zincirin en önemli halkası olduğuna inanırız.

 

GELECEK NESİLLERE SAYGI

Doğa ve yaşama karşı sorumluluğumuzun farkındayız.
Yaşamı değerli kılacak tüm süreçlerin içerisinde olmanın yanı sıra ekolojik  ve sosyolojik olarak topluma katkıda bulunmanın önemine inanırız.

 

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİLİK

Sürdürülebilir yaşamın temel kaynağının doğa ve  bitki örtüsüne katkı sağlayacak yaklaşımla mümkün olacağını bilir, natural döngünün varlığını önemseriz.
 

YENİLİKÇİLİK

Yeni fikirleri hayata geçirmenin derin bağlılık gerektirdiğinin bilincindeyiz. İnnovasyonun işimizin her noktasına dokunabileceğini önemseriz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR